ANA SAYFA - Haber18

Çankırı haber sitesi  www.haber18.com   İletişim: 0532 3753745 Haber18 
ÇANKIRI TELEFON REHBERİ
KURUM / UNVAN ADI VE SOYADI İŞ TELEFONU
VALİ
ÇANKIRI VALİSİ Hamdi Bilge Aktaş  (0376) 2131101
MİLLETVEKİLLERİ
Çankırı Milletvekili Av. M. Emin AKBAŞOĞLU 0 312 4205872
Çankırı Miletvekili Hüseyin Filiz 0 312  4206236
VALİLİK İL KODU  (0376)
Vali Yardımcısı Zeki KARACA 2131103 -2136070
Vali Yardımcısı Abdullah ASLANER 2131103 -2136070
Vali Yardımcısı V. Yakup ÖMEROĞLU 2131103 -2136070
Vali Yardımcısı V. Sercan YILMAZ 2131103 -2136070
Hukuk Müşaviri Nazife YÜCELDİ AKTAŞ 2131103
Özel Kalem Müdür V. Uğur KARA 2131141- 2130096 fx
İl Planlama Koordinasyon Mdr Gazi BAYKALER 2131103 -2136070
İl Yazı İşleri Müdürü Mustafa SÖĞÜT 2131103 -2136070
İl Mahalli İdarelere Müdürü Osman YILMAZER 2131103 -2136070
İl İdare Kurulu Müdürü Osman ÖRDEK 2131103 -2136070
İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü   2130150
İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü Fatma DEMİREL 2131707
İl Dernekler Müdür V. Latif ŞİMŞEK 2121305
İl Göç İdaresi Müdürü Ahmet ÖNER 2134649
İl Sosyal Etüt ve Proje Müdür V. Murat KAYA 2131103
Bilgi İşlem Şube Müdürü Mehmet TOROS 2131103 -2136070
Hukuk İşleri Şube Müdürü Rabia ÇAYIR 2131103
İdari Hizmetler Şube Müdürü Özlem ŞENTÜRK 2131103
112 Acil Çağrı Merkezi Müdürü Ayla AYAN UZGÖREN 2131103
Merkez İlçe Köylerine Hizmet Götürme Birliği Müdürü   2132660
KAYMAKAMLIKLAR İL KODU  (0376)
Atkaracalar Kaymakamı Selami KORKUTATA 7121272-7121251
Bayramören Kaymakamı Mehmet Fatih KOCA 7358295-7358241
Çerkeş Kaymakamı Murat Çağrı ERDİNÇ 7661015-7663885
Eldivan Kaymakamı Musa GÖKTAŞ 3112001
Ilgaz Kaymakamı Muhammed GÜRBÜZ 4161025-4161911
Kızılırmak Kaymakamı Sercan YILMAZ 3241466-3241310
Korgun Kaymakamı V. M. Sait ARCAKLIOĞLU 3431433-3431311
Kurşunlu Kaymakamı Yakup ÖMEROĞLU 4651019-4651555
Orta Kaymakamı Mehmet İLİDİ 6151001-6152363
Şabanözü Kaymakamı Cevdet BAKKAL 5181001-5181593
Yapraklı Kaymakamı Murat ERTEKİN 3612005
28 NCİ MKNZ PİYADE TUGAYI (Barış Gücü)  KOMUTAN YARDIMCILIĞI 
GARNİZON KOMUTANI
28. MEK. PİY.TUGAY KOM..
İstihbarat Kurmay Albay Abdullah DEDE 2131047
Topçu Tabur Komutanı   2131047-2136820
4 üncü Mknz.P.Tabur Kom.   2131047-2136820
Harekat ve Eğitim Şube Md.   2131047-2136820
Garnizon Merkez Komutanı   213-1047
Orduevi Müdürü   2125940
     
ÇANKIRI BELEDİYE BAŞKANLIĞI İL KODU  (0376)
Belediye Başkanı İrfan DİNÇ 2131029-2132505
Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin BOZ 2123632
Belediye Başkan Yardımcısı Mithat KILIÇ 2123632
Özel Kalem  Muharrem OVACIKLI 212-8007
Yazı İşleri Müdürü Şükrü UZYAPAN 2133526
Fen İşleri Müdürü Mehmet OKÇU 2133451
İmar ve Şehircilik Müdürü Süheyla BÜYÜKTOPÇU 2121498
Hesap İşleri Müdürü H.Şuayip BÜYÜKYAVUZ 2132489
Zabıta Müdürü V. Ali YURTTAŞ 2132490
İtfaiye Müdürü Ahmet SEMERCİ 2131111
Veteriner Müdürü Metin KESKİNKILIÇ 2131239
İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Peyami YAZIHAN 2125277-2121400
Temizlik İşleri Müdürü Şaban YALÇIN 2122044
Hukuk İşleri Müdürü Hasan ÖZTÜRK 2132161
Belediye Santral Ceyhun (Santral Memuru) 2121400 -01-02-03
Araştırma Merkezi   212-3460
CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞI
Cumhuriyet Başsavcısı Hüsnü ALDEMİR 2131106
Cumhuriyet Savcısı   2132492
Cumhuriyet Savcısı    2132492
Cumhuriyet Savcısı    2132492
Cumhuriyet Savcısı   2132492
Cumhuriyet Savcısı   2132492
Cumhuriyet Savcısı   2132492
Ad. Kom. Bşk. ve Ağır C.Reisi    2131968
Ağır Ceza Üyesi   213242-2131709
Ağır Ceza Üyesi   2132492
1..Asliye Hukuk Hakimi   132492
2.Asliye Hukuk Hakimi   2132492
1.Asliye Ceza Hakimi   2132492
2.Asliye Ceza Hakimi   213-2492
Sulh Ceza Hakimi   2132492
Baro Başkanı Av.Erkan KÖROĞLU 2134040-3006-2136935
Cezaevi Müdürü   2132506-2132103
Seçim Kurulu Müdürü   2131576
İcra Müdürü   213-6145
ÇANKIRI KARATEKİN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ İL KODU  (0376)
Çankırı Karatekin Ün.Rektör Prof. Dr. Hasan AYRANCI 2132626-2121211
Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet YARTAŞI 2132626-2121211
Rektör Yardımcısı   2132626-2121211
Rektör Yardımcısı   2132626-2121211
Çankırı Karatekin Genel Sekreter   2132626-2121211
ÇANKIRI SİLAH FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ +
Çankırı Silah Fab.Müdürü     2131521
Çankırı Silah Fabrikası İdari Müd.Yrd.   2131521
Teknik Müdür Yardımcısı   2132482-83
   
İL JANDARMA KOMUTANLIĞI İL KODU  (0376)
İl Jandarma Komutanı J. Alb. Halil Altıntaş 2131110-2133900
İstihbarat Şb.Md.   2133511-2133900
Asayiş Şube Md.   2131486-2133511
İl Merkez Jandarma Komutanı   2126189-2133511
   
ASKERLİK ŞUBE BAŞKANLIĞI
Askerlik Şube Başkanı   2131105-2131826 
İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
İl Emniyet Müdürü Fikri YALMAN 2131112
Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürü Sami KORKMAZ 2181472-73-74
Emniyet Müdür Yardımcısı   2126140
Emniyet Müdür Yardımcısı   213-2418
Emniyet Müdür Yardımcısı   213-2418
Ter.Müc. Şube Md.   213-2418
Kaç.Org.Suç Şb.Müdürü   213-2222
Bölge Trafik Dent.Şube Müdürü   213-2222
Güvenlik Şube Müdürü   213-2222
Bilgi İşlem Şube Md.   213-2222
Trafik Tescil ve Dent.Şb.Md.   218-1383
Ruhsat İşl.Şube Müdürü   213-2222
İstihbarat Şb.Md.V.   213-2222
Personel Şube Md.V.   213-2222
Evrak Arşiv Şube Md.V.   213-2222
E.K.K.M.Şube Müdür V.   213-2418
Asayiş Şube Md.   213-2418
Çocuk Şube Md.V.   213-2222
Olay Yeri İnc.Kim.Tes.Şb.Md.   213-2418
Koruma Şube Md.   213-2222
Pas.ve Yabancılar Şube Md.   213-2222
Muh.Elk.Şube Md.   213-2222
Eğitim Şube Müdürü   213-2222
Çevik Kuvvet Şube Müdür V.   213-2222
Lojistik Şube Müdür V.   213-2222
Ş.N.CİNSOY Polis Merkezi Amiri   213-1584
Emniyet Hekimliği   213-2222
Emniyet Santralı   Şehir İçi Trafik  154
Polisevi   2133231
PARTİLER İL VE MERKEZ İLÇE BAŞKANLARI
AKP İl Başkanı Celal KAMAN 2127526-2122600
AKP Merkez İlçe Başkanı Mustafa POTUKOĞLU 2129393-2139682
CHP İl Başkanı   2125758
CHP Merkez İlçe Başkanı;   2125758-2120850
MHP İl Başkanı   2138282-2133047
MHP Merkez İlçe Başkanı   2133205-2132159
   
GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ
Gençlik ve Spor İl Müdürü   2121441-2130209
Şube Müdürü   213-1515
Şube Müdürü   213151
Şube Müdürü   213-1515
Gençlik Merkezi Müdürü   2138879-2131515
Fatih Stadyumu-    2138756 
Ballıca Stadı   2181433
   
KADASTRO MÜDÜRLÜĞÜ
Kadastro Müdürü Engin YÜKSEL 2801018
Müdür Yardıımcısı    
İL MÜFTÜLÜĞÜ
İl Müftüsü  Arslan TÜRK 2134053-2131020
Müftü Yardımcısı Uğur DEMİREL 2131020
Müftü Yardımcısı Dr.Abdullah SAĞIR 2131020
   
METEOROLOJİ MÜDÜRLÜĞÜ
Meteoroloji Müdürü Mesut MENTEŞ 2131077
TOPRAK MAHSULLERİ OFİSİ AJANS MÜDÜRLÜĞÜ
TMO Ajans Müdürü Muhammet GÖRKEM 2128748
İL ÇEVRE VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ
İl Çevre ve Orman Müdürü Necdet DEMİR 2130404-2138855
Şd.ve Mali İşl. Şube Müdürü Erhan DEMİRCİOĞLU 2138855-2131269
Ağ.Er.Kont.ve Orköy Şb.Md. Yakup SAĞLICAK 2138855-2131269
Çev.Yön.ve Değ.Şb.Md. İhsan RENGİZ 2138855-2131269
Doğa Kor.ve Milli Park Şb.Md. Hasan KOZAN 2138855-2131269
ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 
Orman İşletme Müdürü Sami YILMAZ 2130455-2131196
Müdür Yardımcısı Necmi HEBİLOĞLU 213-2983
METEOROLOJİ MÜDÜRLÜĞÜ +
Meteoroloji Müdürü Mesut MENTEŞ 2131077-2120159
   
AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR İL MÜDÜRLÜĞÜ(SHÇEK)
İl Müdür Hasan Tahsin YILDIRIM 2122943-2132689
İl Müdür Yardımcısı    
İl Müdür Yardımcısı    
İl Müdür Yardımcısı   2132689
İsmail ÖZDEMİR Huzurevi Müdürü Cafer ÇINAR 2124050 - 2139225
Eldivan Zihinsel Öz.Reh. Merk.M.V. Saadettin PEHLİVAN 311-2739
Şabanözü Bakım ve Reh.Merk.Müdürü Mustafa ÜNVER 518153736
Çocuk Evleri Ve Koordinasyon Merkezi Müdürü V. Süreyya YOKUŞ 2132449
Ilgaz Huzurevi Müdürü Bilal TAŞDEMİR 4161102
Korgun Sevgi Evleri Müd.V Latif KARAYÖRÜK 3431193
Sosyal Hizmet Merkez Müdürlüğü Levent ŞENTÜRK 212-2847
   
TAPU MÜDÜRLÜĞÜ (kod  0376)
Tapu Müdürü Fazıl Gönder 2801001-2132517
Tapu Müdür Yrd. Mahir BİNGÜL 2801005-2132517
   
TOPRAK MAHSULLERİ OFİSİ AJANS MÜDÜRLÜĞÜ (kod  0376)
TMO Ajans Müdürü V. Şükrü TURAN 2128748
   
İL NÜFUS VE VATANDAŞLIK MÜDÜRLÜĞÜ 
İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü Fatma DEMİREL 2128844-2131707
Merkez İlçe Nüfus Müdürü İlyas HALİLOĞLU 2132001
   
İL SOSYAL ETÜT VE PROJE MÜDÜRLÜĞÜ (kod  0376)
İl Sosyal Etüt Ve Proje Müdürü Halit TOSYALIOĞLU  
   
İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERİ 
İl Özel İdare Genel Sekreteri Hasan YILDIZ 2134533-2130215-16
İl Özel İdaresi Genel Sekreter Yrd.    
İl Özel İdaresi Genel Sekreter Yrd.    
Köye Yönelik Hizmetler Müdürü V.   2130215-2130216
Mali Hizmetler Müdürü Bahar DUMAN 2134533-2133135
İnsan Kaynakları ve EĞitim Müdürü M. Ferhat GÜR 2133135-2128457
Destek Hizmetleri Müdürü Mevlüt DANACI 2130215-2130216
Tarımsal Hizmetler Müdürü A.Ayvaz ÇAL 2131218-2132289
Çevre Koruma ve Kontrol Müdürü İsmail ATAKUL 213-3135
Encümen Müdürü Mustafa İLKÜL 2128616-2128457
Sosyal Hizmetler Müdürü Ahmet KARA 2133135-2131218
Özel İdare Avukatı;   2134040-2136935
Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi İsa BÖLÜKBAŞI 212-1251
Çankırı Evi 12-3363
Lokal-Misafirhane Ahmet DEMİRCİ 213-3136
Santral 2130151-52-2131543-2132516
Apsarı Göleti 3431751 3431752
İL AFET VE ACİL DURUM MÜDÜRÜLÜĞÜ
İl Sivil Savunma Müdürü Metin ÇALIŞKAN 2131190
Merkez İlçe Sivil Savunma Md. Burhan KARADUT 2131190
   
   
   
İL DERNEKLER MÜDÜRLÜĞÜ (kod  0376)
İl Dernekler Müdürü Latif ŞİMŞEK 2122491-2135284
  2121305
SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI MÜDÜRLÜĞÜ
Sos.Yard.ve Day.Vak.Müdürü Mehmet AKKAYA 2122491-2135284
   
İL DEFTERDARLIĞI (kod  0376)
İl Defterdarı Ahmet Seçim GÜLDOĞAN 2129505-06
Defterdar Yardımcısı Murat SEMERCİ 2129509
Personel Müdürü Mehmet KEFLİ 2129510
Muhasebe Müdürü Nurhan VERGİ 2129523
Milli Emlak Müdürü Mustafa GÜLER 2129527
Vergi Dairesi Müdürü Talip KARA 2129517
Gelir Müdür V. İsmail KALIN 2129514
Muhakemat Müdürü Aydın ARSLAN 2129512
Vergi Denetmenleri 212-9525 Defterdarlık Santral 212-9500-01-02
İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Milli Eğitim Müdürü   2137899-2130198
Müdür Yardımcısı   2137899-2130198
Müdür Yardımcısı   2131536
Şube Müdürü Ali YÜZDEMİR 213-1536
Şube Müdürü   213-1536
Şube Müdürü   213-1536
Şube Müdürü   213-1536
Nurettin Ok Halk Eğt.Mrk.Md.   2131096-2123887
G.TİTREK Mes.Eğt.Mrk.Md.   2181186
Rehberlik Arşt.Mrk.Md.-Eğitim Araçları   2131601-2131334
Öğretmenevi Müdürü   2129307-2133027
Misafirhane   2121165
A.Mecbur Efendi Bilim Sanat Merkezi Müdürü   213-7899
Mobilya Atölyesi   2131157
   
OKUL MÜDÜRLERİ
Cumhuriyet Anadolu Lisesi Md. Ahmet YOLCU 2122720
Çankırı Lisesi Müdürü Güngör ÇALIŞKAN 2131032
   
   
   
   
KREDİ VE YURTLAR KURUMU
YURTKUR Müdürü V. Sadık AK 2120136-2120130
   
ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK MÜDÜRLÜĞÜ(bayındırlık)
Çevre ve Şehircilik Müdürü Öcal ÖZDEMİR 2132228-2131082
Çevre Şube Müdür V. Selim BOYRAZ 2131082
   
İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ
İl Sağlık Müdürü V. Murat YILMAZ 2131604-2131562
Müdür Yardımcısı Derya ÖZKAYA 2131604-2131563
Kamu Hastaneleri Birliği Gen.Sek. Dr.Ahmet Reşat DOĞUSAN 213-1125
Hastane Yönetim Op.Dr.Celal ORHUN 213-1125
İdari Mali İşler Müdürü Abdullah YEMİŞENÖZÜ 2131125-2131537
İdari Mali İşler Başkanı Hüseyin DURSUN 2131098-2130211
Devlet Hastanesi Baştabibi V. Op.Dr.Celal ORHUN ECEMİŞ 2131098-2137383
Devlet Hastanesi Baştabib Yrd. Uz.Dr.Murat KONUŞKAN 213-1098
Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Bştb. Dr.Arif ERCOŞKUN 213-1098
Devlet Hastanesi KIRKEVLER   2132727
Nolu Sağlık Ocağı Baştb. Dr. M. Emin TÜZÜN 213-1553
2 Nolu Sağlık Ocağı Baştb. Dr. Semra BECER 213-7511
3 Nolu Sağlık Ocağı Baştb. Dr. Yusuf SEZGİN 213-1242
4 Nolu Sağlık Ocağı Baştb. Dr. Barış DUMAN 212-0214
5 Nolu Sağlık Ocağı Baştb. Dr. Birgül AVCI 213-1289
Verem Savaş Dispanseri Baştb. Dr. Didem ERCAN ATAÇ 213-1182
Ana Çocuk Sağlığı Baştb. Dr. Serap ALTINTOP 213-1253
İL HALK SAĞLIĞI MÜDÜRLÜĞÜ
İL Halk Sağlığı Müdürü V. Muhammet Safa ACEHAN 2122929
Santral    
DEVLET DEMİRYOLLARI
Gar Müdürü İbrahim NEVRUZ 2131319-2138977
Cer Atölyesi Müdürü Ali DENİZ 2120841-2127565
Lojistik Müdürü ve Hareket Bölge Amiri   2122401-2131319
Makas Fabrikası Müdür V. Abdulvahap İNANÇ 2130222-2130230
Santral    
PTT BAŞMÜDÜRLÜĞÜ
PTT Baş;müdürü Süleyman YILDIZ 2121800
PTT Merkez Müdürü Mustafa Kemal BENLİOĞLU 2131415
İL TELEKOM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Telekom Müdürü Halil AKSOY 555-1010
Müdür Yardımcısı Harun YETİŞ 5551011
İL GIDA,TARIM VE HAYVANCILIK MÜDÜRLÜĞÜ
Gıda Tarım Ve Hayvancılık Müdürü Osman ÇAKIR 2139041-2131516
Gıda Tarım Ve Hayvancılık Müdür Yardımcısı Halil TEKİN 2131219
Gıda Tarım Ve Hayvancılık Müdür Yardımcısı    
Santral   2131517-10-2131548-2123493
Labaratuvar   212-4673
ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ
İş Kurumu Müdürü Dilaver ÖZTÜRK 2131153
İş Kurumu Müdür Yrd. Ali SOLAK 2129289-2131153
Şube Müdürü Rahmi CANBAZ 2131153
Şube Müdürü Mehmet GAYRET 2131153
SOSYAL GÜVENLİK KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ
SGK İl Müdürü Hicran ÇAKMAKÇI 2131234-2132376
Müdür Yardımcısı Karanfil UYAR 2133197
Şube Müdürü Mahir ER 2129313
Santral   2132376-2131654
BİLİM SANAYİ VE TEKNOLOJİ MÜDÜRLÜĞÜ
Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Yusuf MÖHÜR 2131055-2133234
Şube Müdürü Emrullah CELEPVERDİ 2131055-2133234
Şube Müdürü Ömer ERİK 2131055-2133234
TİCARET İL MÜDÜRLÜĞÜ 
Tic.İl Müdürü V. Şükrü KARAASLAN 2122250
ÇANKIRI KOSKEB HİZMETLERİ MERKEZ MÜDÜRLÜĞÜ 
Çankırı Koskeb Hizmetleri Merkez Müdürü Yüksel ÖZDEMİR 2121344
ZİRAAT BÖLGE ŞEFLİĞİ 
Ziraat Bölge Şefi(Pancar Bölge Şef.) Faruk ALEMDAR 2131390
ORGANİZE SANAYİ BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
Organize Sanayi Bölge Müdürü Mehmet ADIGÜZEL 3431061-2137401
Organize Sanayi Bölgesi Yön.Kur.Bşk. Levent YURTBİLİR 3432189
DSİ 52. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
DSİ 52.Şube Müdürü Ahmet KANIK 2131613-2131360
Müdür Yardımcısı M.Kemal ÖZTOP 2131360-2126148
BAŞKENT ENERJİSA ELEKTRİK DAĞITIM MÜESSESE MÜDÜRLÜĞÜ
ENERJİSA ELEKTRİK DAĞ.MÜES.MD. Kemal ÖZBEK 213-1572
Müdür Yardımcısı Mehmet GÜMÜş; 213-5184
Müdür Yardımcısı; Ersan YİĞİT 2133186-2132509
İL KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Kültür ve Turizm Müdürü M.Kemal KARATATAR 2131508-2134047
Müdür Yardımcısı; Sadik AK 2135965-2131508
Şube Müdürü Nusret ACAR 2131508-2135965
Kültür Merkezi Şube Müdür V. Yakup TEKİN >213-1508
Güzel Sant.Galerisi Şb. Md. Nusret ACAR 2130326-2131508
Müze Müdür V. Nusret ACAR 2130204-2122563
Kütüphane Müdürü Dursun YAĞMUR 213-0208
ORMAN SU İŞLERİ BAKANLIĞI 9.BÖLGE ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ KOD (0376)
Şube Müdürü Hasan KOZAN 2128855-2131269-2130404
   
ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ KOD (0376)
Orman İşletme Müdürü   2130455-2131196
Müdür Yardımcısı   2132983-213 1067
ORMAN FİDANLIK MÜDÜRLÜĞÜ KOD (0376)
Fidanlık Müdürü Jale GÜVEN 2126070
   
TARIM KREDİ KOOPERATİFİ MÜDÜRLÜĞÜ KOD (0376)
Tarım Kredi Kooperatifi Md. Ali BEDİR 2131952-2134365
   
BANKALAR KOD (0376)
T.C.Ziraat Bankası Müdürü Arslan KÖKSOY 2131012-2131250
T.Halk Bankası Müdürü Ayhan AYDIN 2138194-2120757
T. İş Bankası Müdürü Cemalettin ÜN 2131279-2131180
Vakıflar Bankası Müdürü Recep LADİKLİOĞLU 2122120-2131615
Şekerbank Müdürü Oya UZYAPAN 2131573-2131326
Akbank Müdürü Murat AZMAZ 2131199
Oyakbank Müdürü Bahri NALBANT 2122930-2124400
Yapı ve Kredi Bankası Müdürü Hakan KORKMAZ 2133262-2137070
Garanti Bankası Müdürü Veysi ÖZTEKİN 2123010
ODALAR KOD (0376)
Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hayrettin ÇELİKTEN 2131053-2133114
Esnaf ve Sant. Od. Birliği Başkanı Osman KARADENİZ 2139667-2133458-2121933
   
DERNEKLER VE VAKIFLAR KOD (0376)
Atatürkçü Düşünce Derneği Bşk. Hatice KAYA 2138588-2131060
T.Anneler Derneği Başkanı Songül ASTARLIOĞLU 2133417-2132675
   
SENDİKA ÜST TEMSİLCİLİĞİ KOD (0376)
Türk-İş İl Temsilcisi Murat SARAÇBAŞI 212-5491
T.Kamu-Sen İl Temsilcisi Nuh YALÇIN 212-9527
Memur-Sen İl Temsilcisi Kasım KARATEKİN 2132801
   
SENDİKA ALT KOLLARI KOD (0376)
T.Tarım Orman Sen İl Temsilcisi Hasan AKGÜNDÜZ 2131517
Eklenecek    
   
NOTERLER
I. Noter Erhan TUNCA 2131518
II. Noter Nasuh Ergün BOZKIR 2130184

Bu sitenin tüm hakları Çankırı Haber18 Reklam ve Haber Ajansına Aittir.
Buradaki
resim haber ve verilerin tamam yada bir kısmı dahi izinsiz kullanılmaz.   İletişim:0 532 3753745

Not : Kendisinin yada çocuklarının babası olduğumu düşünen kişiler buradaki verilerin bir kısmını yada tamamını izinsiz  İnternet sitelerinde kullanabilir.

Ana Sayfa    Çankankırı Köy Telefonları      Çankırı Muhtar Telefonları       İlçe Telefonları