Ana Sayfa   Category:Belediye Muhabir: AbdulhalikDemir 
0

Çankırı Haber: 0

Tarih: 17-Ekim-2016 19:11 Okunma: 2506

Çankırı Belediyesine Başkan Dinç döneminde 138. araç alındı


Çevre Ödüllü Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç, yeni nesil çevre dostu damperli kamyonu belediye araç filosuna dâhil etti. Belediye Park ve Bahçeler Müdürlüğünün yapım işleri ve malzeme aktarımı için kullanacağı Mercedes Arocs 3332 damperli kamyon,  Başkan Dinç döneminde alınan 138. araç oldu.

Yeni teknolojilerle donatılan araç;  egzoz emisyonları ve Euro 6 motor teknolojisinin kullanılması bakımından çevreye duyarlı özellikler taşıyor. Araç; güçlendirilmiş motorları,  geniş kabini, yüksekliği, düşük bakım maliyeti, kalitesi, dayanıklılığı ile ekiplere daha güvenli ve ekonomik bir çalışma sunuyor.

Dinç, “Şehrimizin Gelişen Kimliğine Fayda Sağlayacak Her Detay Önemlidir”

Başkan Dinç, araç alımlarında çevreye daha duyarlı araçlar tercih ettiklerini belirtti. Aşınmaya dayanıklı, sert yüzeyli, İsveç çeliğinden ( hardox çelik ) yapılan 14 metreküp kapasiteli havuz tipi damperin her iki yanının da kapalı olmasının malzeme dökümünde ekiplere büyük kolaylık sağlayacağını bildirdi. Dinç, halktan aldıkları destek ve dua ile Çankırı’nın gelişen kimliğine fayda sağlayacak her detayın üzerinde önemle durduklarını da söyledi.


Bu Haber: 2506   Okunma Word'e Aktar Tavsiye Et Diğer  Belediye Haberleri
Dünün Gençlerinden Şehitlere Vefa Dünün Gençlerinden Şehitlere Vefa
Çankırı’nın Temalı Kütüphaneleri Çankırı’nın Temalı Kütüphaneleri
 Etiket: - çankırı haber - çankırı haberleri haber 18 haber 18
development