Ana Sayfa Tarih: 17 Ekim 2016, 19:11 Editörü: AbdulhalikDemir   Category:Belediye Visit: 2008 Read
Başkan Dinç Döneminde  138. Araç Alındı en-1-development
Başkan Dinç Döneminde 138. Araç Alındı
Çankırı Belediyesine Başkan Dinç döneminde 138. araç alındı

Çevre Ödüllü Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç, yeni nesil çevre dostu damperli kamyonu belediye araç filosuna dâhil etti. Belediye Park ve Bahçeler Müdürlüğünün yapım işleri ve malzeme aktarımı için kullanacağı Mercedes Arocs 3332 damperli kamyon,  Başkan Dinç döneminde alınan 138. araç oldu.

Yeni teknolojilerle donatılan araç;  egzoz emisyonları ve Euro 6 motor teknolojisinin kullanılması bakımından çevreye duyarlı özellikler taşıyor. Araç; güçlendirilmiş motorları,  geniş kabini, yüksekliği, düşük bakım maliyeti, kalitesi, dayanıklılığı ile ekiplere daha güvenli ve ekonomik bir çalışma sunuyor.

Dinç, “Şehrimizin Gelişen Kimliğine Fayda Sağlayacak Her Detay Önemlidir”

Başkan Dinç, araç alımlarında çevreye daha duyarlı araçlar tercih ettiklerini belirtti. Aşınmaya dayanıklı, sert yüzeyli, İsveç çeliğinden ( hardox çelik ) yapılan 14 metreküp kapasiteli havuz tipi damperin her iki yanının da kapalı olmasının malzeme dökümünde ekiplere büyük kolaylık sağlayacağını bildirdi. Dinç, halktan aldıkları destek ve dua ile Çankırı’nın gelişen kimliğine fayda sağlayacak her detayın üzerinde önemle durduklarını da söyledi.

en-1-development
Bu Haber: 2008   Okunma Word'e Aktar Tavsiye Et Diğer  Belediye Haberleri
Çankırı'da Kursunu Bitiren Hanımlara Sertifikaları Dağıtıldı Meslek Edinme Kursunu Bitiren Hanımlara Sertifikaları Dağıtıldı
Kahraman Kadınları Çankırı'da Anlatıldı Tarihimizin Kahraman Kadınları Çankırı'da Anlatıldı
 Etiket: - çankırı haber - çankırı haberleri haber 18 haber 18
development development