Ana Sayfa Tarih: 19 Ekim 2016, 21:40 Editörü: AbdulhalikDemir   Category:Spor Visit: 1511 Read
Dinç, Azmini ve Başarısını Övdü en-1-development
Dinç, Azmini ve Başarısını Övdü
Çankırı Belediye Başkanı , Onlar Azmini ve Başarısını Övdü

Çankırı Belediyesi Gençlik Spor Kulübünün adından sıkça söz ettiren güreşçisi Emre Can Demirel, Bursa’da düzenlenen Balkan Şampiyonası’nda gümüş madalya alarak kariyerinin uluslar arası ilk derecesini elde etti.

Belediye Başkanı İrfan Dinç, tebrik ettiği genç güreşçiyi Kulüp Başkanı Mesut Aslan ile birlikte ödüllendirdi. Başkan Dinç, “Başarıyı elde etmek için sadece minderde üstün gelmek yetmez, öncesinde çok çalışmak, çaba saf etmek ve hatta gecesini gündüze katmak gerekiyor. Emre Can kardeşimiz de elinden gelen gayreti üst safhada göstermiş, girdiği müsabakalarda elde ettiği başarılar ile göğsümüzü kabarttı. Kırkpınar ve Türkiye dereceleri de bulunan genç güreşçimiz, uluslar arası bir derece ile başarının tesadüf olmadığını göstererek yiğit bir insan olduğunu gösterdi. Emre Can’a bundan sonraki hayatında başarılar diliyorum ve güreşçimizin daha büyük hedeflere ulaşacağına yürekten inanıyorum.” dedi.

Dinç, güreşçisinin bu seviyeye gelmesinde emeği geçen Antrenör Seyfettin Karadeniz’i de kutlayarak ilerleyen süreçte de kendi gibi başarılı ve şampiyon güreşçiler yetiştireceğinden emin olduklarını ifade etti. Dinç, “Planlı ve programlı çalışmanın meyvelerini kısa bir süre içerisinde somut bir şekilde gördük. Emeği geçen herkesi kutluyorum.” diye konuştu.


 

 

en-1-development
Bu Haber: 1511   Okunma Word'e Aktar Tavsiye Et Diğer  Spor Haberleri
Anadolu Yıldızlarında  Çankırı Yoluna Devam Ediyor Takımlarımız Grup Maçlarını Tamamladılar. Yollarına Devam Ediyorlar
Gençler Basketbol  Müsabakaları Tamamlandı. Çankırı Okullararası Gençler A Kategorisi Basketbol İl Birinciliği Müsabakaları Tamamlandı
 Etiket: - çankırı haber - çankırı haberleri haber 18 haber 18
development development