Ana Sayfa Tarih: 19 Ekim 2016, 22:41 Editörü: Kmax   Category:Spor Visit: 1656 Read
Bilek Güreşinde Dünya Dereceleri en-1-development
Bilek Güreşinde Dünya Dereceleri
Çankırı, Bilek Güreşinde Dünya Dereceleri

1–10 Ekim 2016 tarihleri arasında Bulgaristan’da yapılan Dünya Bilek Güreşi Şampiyonasında Çankırı Vadi Spor Kulübünden Milli takım antrenörü Selahattin ÇÖPTEN ile sporcular, Muas Tayyip AY (genç erkekler – 50kg), İbrahim BARAK (genç erkekler 19-21 yaş – 90kg), Suzan EKERBİÇER (genç bayanlar - 45 kg ), Tülay TAŞKIN (master bayan – 50kg) ve Onur DEMİREL (bedensel engelliler - +55kg) ilimizi temsil etmişlerdir.

Antrenör ve sporcu kafilesi, Çankırı Vali Yardımcısı Zafer ENGİN ile birlikte Çankırı Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Gürhan YILDIZ’ı makamında ziyaret ettiler. Milli sporcularımızdan Onur DEMİREL bedensel engelliler +55kg kategorisinde dünya 3.sü, Suzan EKERBİÇER ise genç bayanlar 45kg kategorisinde dünya 5.si olmuştur. İlimizi ve Türk Milli Takımını temsil eden sporcularımıza Vali Yardımcısı ENGİN ve İl Müdürü YILDIZ tebrik ettiler ve başarılarının devamı temennilerinde bulundular.

İlimizi temsil eden sporcularımızı tebrik ediyoruz ve başarılarının devam etmesini diliyoruz


en-1-development
Bu Haber: 1656   Okunma Word'e Aktar Tavsiye Et Diğer  Spor Haberleri
Anadolu Yıldızlarında  Çankırı Yoluna Devam Ediyor Takımlarımız Grup Maçlarını Tamamladılar. Yollarına Devam Ediyorlar
Gençler Basketbol  Müsabakaları Tamamlandı. Çankırı Okullararası Gençler A Kategorisi Basketbol İl Birinciliği Müsabakaları Tamamlandı
 Etiket: - çankırı haber - çankırı haberleri haber 18 haber 18
development development