Ana Sayfa   Category:Köşe Yazıları Muhabir: Turgut Özkan 
0

Çankırı Haber: 0

Tarih: 11-Ocak-2017 08:28 Okunma: 8468

Bundan tam 9 ay önce kendini bilmez bir serserinin otomobil ile ç


Teşekkür

Bundan tam 9 ay önce kendini bilmez bir serserinin otomobil ile çarpıp kaçması sonucunda yaralanıp burnu kırılan kızım Çankırı Devlet Hastanesi Plastik Cerrahi Bölümünde başarılı bir burun ameliyatı geçirdi.

Çankırı Devlet Hastanesi Ameliyathanesinde gerçekleşen ameliyatta görev alan başta Op.Dr. Murat Görkem Ataman, Uzm.Dr. Emine Zülal Bostancı Can, Anestezi Tek. Sümeyye Koç, Hemşire Sibel Cengiz, Hemşire Neşe Demiray, Anestezi Teknikeri Memduh Çakmak ve İbrahim Civan, hastane personeli Yunus Oğuz ve Şerafettin Ada'ya ameliyat sırasında bizleri yalnız bırakmayan yeğenlerim Mimar İlknur Özkan ve Hemşire Büşra Özkan Efeoğlu’na, Hastanede olduğumuz süre içerisinde ziyaret ederek bizleri yalnız bırakmayan dost ve akrabalarıma, arayarak ya da sosyal medyadan geçmiş olsun dileklerinde bulunan, çiçek gönderip geçmiş olsun dileklerinde bütün herkese ve Yaran Meclisi Oğuz Boyları Kültür ve Yaşatma Derneği yaran ekibine teşekkür ederim Allah hepinizden razı olsun

Kazanın olduğu gün kızım için seferber olan Çankırı Devlet Hastanesi Acil çalışanlarına ve bizleri yalnız bırakmayan bütün dostlarıma ayrıca teşekkür ederim.

Hala bulunmayan o çarpıp kaçan insanlık yoksunu yaratığı da Allaha havale ediyorum.

Saygılarımla...

Turgut Özkan


Fotoğraf: Teşekkür Bundan tam 9 ay önce kendini bilmez bir serserinin otomobil ile çarpıp kaçması sonucunda yaranıp burnu kırılan kızım Çankırı Devlet Hastanesi Plastik Cerrahi Bölümünde başarılı bir burun ameliyatı geçirdi. Çankırı Devlet Hastanesi Ameliyathanesinde gerçekleşen ameliyatta görev alan başta Op.Dr. Murat Görkem Ataman, Uzm.Dr. Emine Zülal Bostancı Can, Anestezi Tek. Sümeyye Koç, Hemşire Sibel Cengiz, Hemşire Neşe Demiray, Anestezi Teknikeri Memduh Çakmak ve İbrahim Civan, hastane personeli Yunus Oğuz ve Şerafettin Ada'ya ameliyat sırasında bizleri yalnız bırakmayan yeğenlerim Mimar İlknur Özkan ve Hemşire Büşra Özkan Efeoğlu’na, Hastanede olduğumuz süre içerisinde ziyaret ederek bizleri yalnız bırakmayan dost ve akrabalarıma, arayarak ya da sosyal medyadan geçmiş olsun dileklerinde bulunan bütün herkese teşekkür ederim Allah hepinizden razı olsun Kazanın olduğu gün kızım için seferber olan Çankırı Devlet Hastanesi Acil çalışanlarına ve bizleri yalnız bırakmayan bütün dostlarıma ayrıca teşekkür ederim. Hala bulunmayan o çarpıp kaçan insanlık yoksunu yaratığı da Allaha havale ediyorum.


Fotoğraf:


Bu Haber: 8468   Okunma Word'e Aktar Tavsiye Et Diğer  Köşe Yazıları Haberleri
Hayatı Karartan İsraf Hayatı Karartan İsraf
Nereden Gelip Nereye Gidiyoruz Nereden Gelip Nereye Gidiyoruz
 Etiket: - çankırı haber - çankırı haberleri haber 18 haber 18
development