Ana Sayfa   Category:Spor Muhabir: Kmax 
0

Çankırı Haber: 0

Tarih: 13-Ocak-2017 12:33 Okunma: 2751

Takımlarımız Grup Maçlarını Tamamladılar. Yollarına Devam Ediyorl


Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Faaliyetleri Dairesi Başkanlığınca düzenlenen Anadolu Yıldızlar Liginde 6-8 Ocak 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilen Badminton, Voleybol ve Basketbol müsabakalarında ilimizi temsil eden takımlar grup maçlarını tamamladılar.

Badminton branşında ilimizi temsil eden sporcularımız grup müsabakalarını tamamladılar. Yozgat ilinde düzenlenen müsabakalarda 5 erkek sporcumuz grup aşamasında Anadolu Yıldızlar Ligine veda ederken, 5 kız sporcumuz grup birincisi olarak çeyrek finalde oynamaya hak kazandılar. Anadolu Yıldızlar Ligi Badminton Çeyrek Final müsabakaları 20-22 Ocak 2017 tarihleri arasında yapılacak.

Voleybol branşında ilimizi temsil eden sporcularımız grup müsabakalarını tamamladılar. Kayseri ilinde düzenlenen müsabakalarda Yozgat ve Nevşehir ile karşılaşan sporcularımız her iki takımı da 3-0’lık skorla geçerek grup birincisi oldular ve çeyrek finalde oynamaya hak kazandılar. Anadolu Yıldızlar Ligi Voleybol Çeyrek Final müsabakaları 10-12 Şubat 2017 tarihleri arasında Karaman ilinde yapılacak.

Müsabakalarda ilimizi temsil eden sporcularımıza ve antrenörlerimize başarılar diliyoruz.


 

 


Bu Haber: 2751   Okunma Word'e Aktar Tavsiye Et Diğer  Spor Haberleri
Çankırı Artistik Cimnastik 1.Ligte Çankırı Artistik Cimnastik 1.Ligte
Gençler Kız-Erkek Atletizm i Müsabakaları Gençler Kız-Erkek Atletizm i Müsabakaları
 Etiket: - çankırı haber - çankırı haberleri haber 18 haber 18
development