Ana Sayfa   Category:Gündem Muhabir: Turgut Reis 
0

Çankırı Haber: 0

Tarih: 13-Ocak-2017 14:29 Okunma: 3005

Türkiye Kamu Çalışanları Kalkınma ve Dayanışma Vakfı Çankırı İl B


Türkiye Kamu Çalışanları Kalkınma ve Dayanışma Vakfı Çankırı İl Başkanı İsa Bölükbaşı ve yönetim kurulu üyeleri Çankırı’daki ulusal ve yerel basın mensuplarını 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle her yıl olduğu gibi TÜRKAV binasında ağırladı.

Başkan Bölükbaşı misafirlerini tek tek kapıda karşılayarak hoş geldiniz dedi. TÜRKAV Çankırı İl Başkanlığı toplantı salonunda düzenlenen ağırlamada karşılıklı fikir alış-verişinde bulunuldu.

TÜRKAV İl Başkanı İsa Bölükbaşı, geleneksel hale getirdikleri ve  çalışmalarımız biz buralarda olduğumuz süreci boyunca sürdürmeye devam edeceğiz. “Toplumun gelişimi ve kalkınma süreci basın çalışanlarının desteği ile daha hızlı olacaktır” diyen Bölükbaşı, ülke ve yerel sorunların kamuoyuna aktaran, sorunların çözümünde önerileriyle toplum mekanizmasının daha sağlıklı bir şekilde çalışmasına yardımcı olan basın mensuplarının “Çalışan Gazeteciler Günü”nü kutladı, sağlıklı, mutlu ve başarılı bir yıl geçirmeleri temennisinde bulundu.

Gazeteciler, kendileri acısından önemli bir günde organizasyon yapan TÜRKAV Başkanı Bölükbaşı ve yönetim kurulu üyelerine vefalı davranışlarından dolayı teşekkür etti.


Fotoğraf:

Fotoğraf:

Fotoğraf:

Fotoğraf:

Fotoğraf:


Bu Haber: 3005   Okunma Word'e Aktar Tavsiye Et Diğer  Gündem Haberleri
Okulunuza Geliyoruz Projesi Başladı Okulunuza Geliyoruz Projesi Başladı
Farkındalık Etkinliği Farkındalık Etkinliği
 Etiket: - çankırı haber - çankırı haberleri haber 18 haber 18
development