Ana Sayfa   Category:Gündem Muhabir: Hüseyin Durmaz 
0

Çankırı Haber: 0

Tarih: 17-02-2017 07:37 Okunma: 1545

ASKF Başkanı Futbol Kulüplerini Uyardı


Geçtiğimiz Salı günü Çankırı Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanlığı bürosunda yapılan toplantıda Kulüp Yöneticileri ve Antrenörleri uyarıldı.

Son günlerde futbol sahalarında yaşanan olaylar nedeniyle Çankırı Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Celal Kaman Çankırı'daki tüm amatör kulüp yönetici ve takım antrenörleriyle bir toplantı yaptı.

Kaman, "Son günlerde futbol maçlarında hiç bir zaman tasvip etmediğimiz ve etmeyeceğimiz olayların yaşandığını gözlemledim. Bu nedenle bundan böyle her zaman olduğu gibi bu tür olayların önüne geçmek siz kulüp yönetici ve antrenörlerine düşüyor. Herkes takımının oyuncularına gerekli uyarılarını yapsın. Yaklaşık 5 yıldır bu görevi yürütmekteyim zaman zaman sahalarda hoş olmayan olaylarla karşılaşıyoruz. Bunları engellemek sizlerin elinde herkes kendi oyuncusuna sahip çıkarsa inanıyorum ki bu tür olaylar ortadan kalkacaktır. İlimizde gençlerimizin spor yapması için bizler elimizden gelen her türlü desteği sağlamaya çalışıyoruz, çalışacağız da bu nedenle herkesin üzerine düşen görevi en iyi şekilde yerine getirmesi için çalışmasını diliyorum. Ben sporu ve gençlerimizi çok seviyorum onların yarınlarımız olarak spor yaparak sağlıklı bir şekilde yarınlara hazır olmalarını istiyorum. Bunun için de maddi manevi her zaman genç sporcularımızın yanındayım." dedi.

Kulüplerinde isteklerini dile getirdiği toplantıya, ASKF Başkanı Celal Kaman, ve Yardımcıları Nejdet Turan, Bünyamin Başoğul, İl Futbol Tertip Komitesi Başkanı Sadık Şerbet,  İl Hakemleri Kurulu Başkanı Ömer F. Tabak, Çankırı Belediye Gençlik Spor, MKE Çankırı Spor, İl Özel İdaresi Spor, SHÇEK Spor, 1074 Çankırı Spor, Yeşil Korgun Belediye Spor, Kurşunlu Belediye Spor, Kızılırmak Belediye Spor, Şabanözü Belediye Spor, Orta Belediye Spor, Yeni Saray Spor, Yapraklı Belediye Spor yönetici ve antrenörleri katıldı.
Bu Haber: 1545   Okunma Word'e Aktar Tavsiye Et Diğer  Gündem Haberleri
Okulunuza Geliyoruz Projesi Başladı Okulunuza Geliyoruz Projesi Başladı
Farkındalık Etkinliği Farkındalık Etkinliği
 Etiket: - çankırı haber - çankırı haberleri haber 18 haber 18
development