Çankırı - ÇANKIRI


Ana Sayfa

Bayramören'de Aday Adayları Kendini Tanıttı

Tarih 08 Kasım 2013, 17:08 Editör bykimim 

Haber: 2802 Defa Okundu   Kat: Çankırı Siyaset

Bayramören'de Aday Adayları Kendini Tanıttı

Ak Parti İlçe Danışma Meclisi Toplantısını Bayramören İlçesi İle Devam Etti

Haberin Ayrıntıları:

Birkaç gündür farklı ilçelerde İlçe Danışma Meclisi Toplantısını Yapan AK parti Çankırı İl Başkanlığı bu günde Bayramören ilçemizde toplantı yaptı.
Toplantıda Bayramören ilçesi Belediye Başkanlığına talip olan Ak Parti aday adayları kendilerini tanıtılar.
Program sonrasında AK parti Çankırı İl Başkanı Salim Çivitiçioğlu” Bayramören seçime hazır İnşallah, Allahın izni ile de seçimleri kazanacağız”dedi
Başkanı Salim Çivitiçioğlu ve beraberindekiler  Cuma namazı öncesi Bayramörenli vatandaşlarla sohbet ettiler. Karşılıklı bilgi alışverişinde bulundular.
Dönüşte de Atkaracalar Bozkuş köyü alt geçit çalışmalarını yerinde incelediler. Buradan geçen grup köylüleri ile selamlaştılar.
 Oradan da Atkaracalar İlçe Danışma Meclisi Toplantısına katıldılar.
Toplantı sonrasında Çankırı’ya dönen siyasiler Akşam saatlerinde Kurşunlu aday adayları ile il başkanlığında beraber olacaklar.
 


 


 

 

 

 

 

Diğer  Çankırı Siyaset Haberleri

Milletvekili Filiz 30 Ağustos Zafer Bayramını Kutladı

Milletvekili Filiz  30 Ağustos Zafer Bayramını Kutladı Çankırı Milletvekili Hüseyin FİLİZ, 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle yayınladığı mesajda

İl Başkanı Çivitiçioğlu'nun 30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlama Mesajı

İl Başkanı Çivitiçioğlu'nun 30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlama Mesajı Adalet Ve Kalkınma Partisi Çankırı İl Başkanı Salim Çivitcioğlu'nun 30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlama Mesajı
Not: Haber18 sitemizdeki resim yazı ve materyalleri izinsiz alıp yayınlayanlara karşı dava hakkımız saklıdır.( çankırı )