Çankırı - ÇANKIRI


Ana Sayfa

Orta Yıldırım Beyazıt ÇPL'den Pilav Günü

Tarih 01 Haziran 2013, 00:26 Editör Harun Canbaz 

Haber: 2359 Defa Okundu   Kat: Orta

Orta Yıldırım Beyazıt ÇPL'den Pilav Günü

Orta Yıldırım Beyazıt Çok Proğramlı Lisesi Mezuniyet İçin Pilav Günü Düzenledi

Haberin Ayrıntıları:

    Orta Yıldırım Beyazıt ÇPL Müdürlüğü, 2012-2013 eğitim-öğretim yılı sene sonu sosyal etkinlikleri kapsamında bütün öğrencilerinin katılımı ile bir pilav günü düzenledi. İlçemiz Milli Eğitim Müdürü Savaş UZUN ve diğer saygıdeğer misafirlerin katılımı ile gerçekleşen etkinlikte öğrencilerimiz doyasıya eğlendi.

           Etkinlikte söz alan İlçemiz Milli Eğitim Müdürü Savaş UZUN: “Uzun bir eğitim-öğretim  maratonunun sonuna geldiğimiz bugünlerde bu gibi sosyal faaliyetlerin öğrencilerimize dinlendirici bir moral olduğunu söyledi. Başta Lise Müdürümüz Kasım KILINÇ olmak üzere bu güzel faaliyeti tertip eden tüm personel ve öğrencilerimize teşekkür ediyorum dedi.

          Ayrıca programda ilçemizde 11 yıldır görev yapmakta olan ve Ankara’ya tayini çıkan okulumuz Başmüdür yardımcısı Cem VURAL’a bir teşekkür plaketi verildi.

 

Diğer  Orta Haberleri

Çankırı İl Başkanı, Orta'ya Geçti Mutlu

Çankırı  İl Başkanı, Orta'ya Geçti Mutlu Uzun süredir Cumhurbaşkanlığı çalışmaları yürüten Çivitiçioğlu, Orta'ya geçince mutlu oldu.

Ortada Trafik kazası 6 yaralı 1. Ölü

Ortada Trafik kazası  6 yaralı 1. Ölü Ortalı hemşehrilerimizle alakalı meydana gelen kazalarda 4 yaralandı 1 kişi hayatını kaybetti
Not: Haber18 sitemizdeki resim yazı ve materyalleri izinsiz alıp yayınlayanlara karşı dava hakkımız saklıdır.( çankırı )