Çankırı Haberleri
Habr18
 

Google Reklamaları

Google Reklamları
 Çankırı ÇANKIRI Cankiri

Kadınlar Siyasileri Ziyaret Etti

Çankırı Türk Büro-Sen Kadın Kolları Başkanı Betül Ayhan'dan Siyasi Partilere Ziyaret

Goole reklam

Haber Detay

Çankırı Türk Büro-Sen Kadın kolları Başkanı Betül AYHAN tanışma ziyaretleri kapsamında ilimizdeki bazı siyasi partileri ziyaret etti.

Şube Başkanı Metin Memiş, Yönetim Kurulu Üyeleri Yüksel Demirbaş, Feyzullah Karadeniz, Yakup Eskimez , Hüseyin Özden  ve Kadın Komisyonu Başkanı Betül Ayhan’dan oluşan heyet önce Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Çetin Kaptan ve Kadın Komisyonu üyelerini ziyaret etti.

Heyet ziyaretlerinin devamında Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Fikret Tatlıcı ve Kadın Kolları Üyeleri ile Saadet Partisi İl Başkanı Ömer Uzun’la bir araya geldi. Ziyaretler de Betül Ayhan; Çankırı Türk Büro-Sen Kadın Kolları olarak göreve yeni gelmelerine rağmen yoğun ve hızlı bir tempo ile çalışmalarına devam ettiklerini, bu amaçla hem siyasi partiler ile tanışmak, hem de Dünya Kadınlar Günü programımıza verdikleri destekten dolayı teşekkür etmek için bu ziyaretleri planladıklarını ifade etti. Ayhan  siyasi partilerin il başkanlarına hediye olarak masa bayrağı takdim etti.

Heyet, ayrıca Dünya Kadınlar Günü Programında kadınlara karanfil dağıtarak destek veren Çankırı Ülkü Ocakları Başkanlığını da ziyaret etti. Ocak Başkanı Ali Serhat Kalaycı ile bir araya gelen heyet teşekkür ederek, Atatürk tablosu hediye etti.

 
 
 
 

 
çankırı haber haber18 haber18 çankırı haberler|    @ By Kimim      RSS Kaynağı    |  ANA SAYFA